loser37 loser37
  • 02-10-2020
  • Mathematics
contestada

Sean is buying 16 pound of tea at a tea shop. The cost of tea is shown.
$24
per lb
Part A
Write the amount of tea as a decimal.
Enter the correct answer in the box.

Respuesta :

ALB2025 ALB2025
  • 02-10-2020
Is there more to the problem or is this all that was given?
Answer Link

Otras preguntas

During photosynthesis, energy is stored in the form of : ________.
Describe an example of a feedback loop in nature or in your everyday life. What is a feedback loop?
A patient who is experiencing blank suffers from swallowing excess amounts of air.
HELP What is the perimeter of the shape?
what's the theme of The merry wives of Windsor?​
ll of the following are functions of the muscular system except: produce heat. movement. maintain posture. hemopoiesis.
What is 70/3? *Please do not put the answer as a run-on decimal, thanks!*
What is the minimum length of the rest period recommended between trials that are close to an athlete's maximum
what was the first language ever used...
Type the final copy of one of your body paragraphs. Writing Prompt: On the Oregon Trail is about Otis's journey along the Oregon Trail. Using what you learned f