dancergirl20156
dancergirl20156 dancergirl20156
  • 03-11-2020
  • Mathematics
contestada

A bagel and a slice of pie cost $4. The slice of pie cost $1.60 more than the bagel. How much did the bagel cost

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-11-2020

Answer:

$2.04

Step-by-step explanation:

$4-$1.60

Answer Link
santibp82
santibp82 santibp82
  • 18-12-2020

Answer:Bro u just saved my life with that answer

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Richard observes a study-abroad student throw her books down on the desk. he engages in ____ as he attempts to find a reason or explanation for why she behaved
Nearly one in five people in the united states speaks a language other than english at home, a percentage that is growing. _____________ is growing increasingly
What observations does Tom Paine make about general Washington
A woman invested 3 times as much at 6% as she did at 3%. The total amount of interest she earns in 1 year from both accounts is $1,470. How much did she invest
How did king darius improve trade in the Persian empire
The Sun appears to move across the sky during the day. The best explanation for this apparent motion is that Earth is
For the first time in her career, 43-year-old schuyler is truly satisfied with her job. which aspect of schuyler's job satisfaction is the most likely to have i
The physical distribution ________________________ is how rapidly and dependably a firm can deliver merchandise in demand through the appropriate channels.
rationing exist because of
What president initially proposed the development of the EPA