nybrink01
nybrink01 nybrink01
  • 03-12-2020
  • Mathematics
contestada

Someone pls help me!!!I need help ASAP:/

Someone pls help meI need help ASAP class=

Respuesta :

harrinol harrinol
  • 03-12-2020

Answer:

$40 per hour

Step-by-step explanation:

Answer Link
loganwmills
loganwmills loganwmills
  • 03-12-2020

Answer:

$40

Step-by-step explanation:

Your x-axis represents how many hours they work. Since the question asks for a single hour then go up 1 unit on the graph which brings you to $40.

Answer Link

Otras preguntas

Write a story ending with".... I wish I had known."
draw a line representing the rise and a line representing the run of the line. State the slope of the line in simplest form
What is an extended metaphor in this poem my November guest
If Joey sneezes into the food, what type of contamination would it be? physical O chemical biological accidental
Round 25,000 to the nearest thousand
Jing Associates, LLC, a large law firm in Denver, is building a new office complex. To pay for the construction, Jing Associates is selling a security that will
-7n=35 what does n equal and show your steps and ur solution plz thx reply or answer asap
It takes half of a yard of ribbon to make a bow. How many bows can be made with 7 yards of ribbon?
Evaluate 3x2 – 3y3 when = 4 and y = 3
Que hizo falta para que los hombres también se dieran cuenta de la descomunal sinceridad y verdad de Esteban?