jmurra2440
jmurra2440 jmurra2440
  • 03-12-2020
  • Mathematics
contestada

what is the cost per ounce for 10 ounce package of cashews

Respuesta :

raihankhobaib
raihankhobaib raihankhobaib
  • 03-12-2020

Answer:

you have to give more explanation as right now the equation is unsolvable

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

simply the variable expression below as much as possible. 7x + (5.6) z
Pls helps fast!! The figure shows two parallel lines AB and DE cut by the transversals AE and BD: Which statement best explains the relationship between Trian
Which phrase best describes a scatter plot in which the variables are correlated with r = 0.17? strong positive association weak negative association weak posit
the total cost C for g grams of igneous rock if each gram costs $3.81
Branson and his sister beatrice combined their allowance of $7 each, so they could buy a movie for $12. They bought $1 containers of fruit salad with the remain
Which equation represents the number of inches (i) a snail crawls if it crawls 7.6 inches per hour (h)? How far will the snail crawl in 8 hours?
on what shelf of the school library one half of the books are about sports Josie sees that 3/4 of the sports books are about basketball what fraction of the boo
Which car has the most kinetic energy? (PLEASE HELP NEED ANSWER ASAP)
42 is what % of 90 as a percent
Judy is now twice as old as Adam, but 6 years ago, she was 5 times as old as he was. How old is Judy now? plz help bros.