Seudónimo Seudónimo
  • 02-11-2016
  • Mathematics
contestada

rebecca bought 1.5 pounds of grapes and paid $3.72. what was the cost per pound of grapes?

Respuesta :

vhfhvhvhvhv vhfhvhvhvhv
  • 03-11-2016
Multiply 15X372 = 5580
Answer Link

Otras preguntas

1.)If Emily uses leg weights while slowly performing soccer moves, she is using the ______. A.)repetition principle B.)positive reinforcement principle C.)overl
When was the electoral college put in place?
the ability to consistently meet deadlines is an example of a
What is the area of this triangle? A=bh2
What caused the San Francisco Earthquake
What is the difference between a heterogeneous and a homogenous mixture?
What does the winter monsoon bring to Japan and the Korean Peninsula ? A)a dry cold winds but no snow B)heavy snows &a cold weather C)mild, rainy weath
Name and Describe the three main climate zones. PLEASE HELP WILL GET BRAINLIEST
Labor is an unlimited resource true or false
what makes up the central nervous system?