munakhatiwada88
munakhatiwada88 munakhatiwada88
  • 04-07-2021
  • Mathematics
contestada

b) The cost of 1 kg of sweets is Rs 750. Find the cost of 1 kg sweet. 2​

Respuesta :

pikaflora
pikaflora pikaflora
  • 04-07-2021
Rs.15000 hope this helped!!!!!!!!
Answer Link

Otras preguntas

please help me with this problem. image attached.
Which data-gathering activity would be useful for a biomechanical analysis? A. creating a graph that compares the salaries of professional gymnasts B. compari
solve the equation 7-(4^2-10)+n=10
i need help please i dont know how to do this?
where are convergent volcanoes found
what is the only type of species of hominid that still exist today
3 problems based on rational and irrational numbers properties only
Meridith picked 4 times as many green peppers as red peppers how many green peppers did she pick.
Which unit is used for measuring atomic mass? A. atomic mole B. grams/mole C. grams D. atomic mass unit E. atomic mass weight
please help!!x^3+216