trulyxgreenz23
trulyxgreenz23 trulyxgreenz23
  • 05-05-2022
  • Mathematics
contestada

1. Erin bought 4 boxes of crayons for $0.89
each. How much will she pay for the 4 boxes of
crayons?

Respuesta :

rainbowbritegrace rainbowbritegrace
  • 05-05-2022
Im pretty sure its 3.56! I calculated it with multiplication and got that, I hope that helped
Answer Link

Otras preguntas

how do you balance __H2SO4 + __B(OH)3 --> __B2(SO4)3 + __H2O
how do you balance __H2SO4 + __B(OH)3 --> __B2(SO4)3 + __H2O
What are the advantages and disadvantages of globalization
What are the advantages and disadvantages of globalization
Hey guys, I need 5 sentences!¿Prefieres viajar en coche, en tren, en barco o en avión? ¿Por qué?
how do you balance __H2SO4 + __B(OH)3 --> __B2(SO4)3 + __H2O
What are the advantages and disadvantages of globalization
What are the advantages and disadvantages of globalization
Hey guys, I need 5 sentences!¿Prefieres viajar en coche, en tren, en barco o en avión? ¿Por qué?
how do you balance __H2SO4 + __B(OH)3 --> __B2(SO4)3 + __H2O