cupcakegirl12345
cupcakegirl12345
04-03-2017
Mathematics
contestada
Unit cost $6 for 10 pens
Respuesta :
KermitTheRebelFrog
KermitTheRebelFrog
04-03-2017
10 pens are six dollars.
Answer Link
Аноним
Аноним
04-03-2017
The answer is .60
or 60 cents.
$6 divided by 10 = .60 or 60 cents
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 78+ )
Otras preguntas
What is the least common multiple of 6x^2+39x-21 and 6x^2+54x+84?
All vessels must have pfds for each person on board. What additional equipment must be on board if your vessel is 16 feet or longer?.
During which stage does the strain rate during creep follow an arrhenius behavior?
Conversion costs are generally added evenly throughout the process. a) true b) false
Who will be responsible for creating the disaster recovery plan and will likely be responsible for testing it and keeping up with its ongoing maintenance?
An insurance company states that it settles 85% of all life insurance claims within 30 days. A consumer group asks the state insurance commission to investigate
What was one of the factors that caused the Industrial Revolution? There were a series of events that caused people to riot and demand work. Famine and disease
Look up information on Ash Wednesday, Lent, and Carnival. Write a paragraph on each, telling how these special times are related. Your report should be 200 word
Examine a department of education advertising campaign that promotes literacy. analyze the campaign to discover the target audience and the advertising techniqu
The chapters covered this week deal with common and preferred stock financing, as well as dividend policy and retained earnings, which can be related to the con